אוסי - קוסמטיקה מקצועית בע"מ
 
 
 
 
 
 
 
 
04-8414040
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרכז שיווק והדרכה
לקוסמטיקאיות ומקצועות היופי
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מידע ושירות לתלמידה

 
חברת אוסי - קוסמטיקה מקצועית בע"מ נוסדה בשנת 1960 במטרה לתת שירות מקצועי לקוסמטיקאיות מוסמכות ולנשים שלומדות בפעם הראשונה את מקצועות היופי. מעבר לזאת, כבר למעלה מ- 50 שנה אנו מייצגים את כל המעבדות והחברות הקוסמטיות המובילות בארץ.

תוכלי למצוא אצלנו יותר מ- 5000 סוגי מוצרים וציוד קוסמטי. כבר במהלך לימודייך תוכלי להגיע למרכז השיווק של אוסי ולהיחשף למגוון גדול של מוצרים, ציוד, מוצרי עזר ועוד. למעשה כל מה שתצטרכי למכון המקצועי שלך בעתיד וגם בתקופת הלימודים תוכלי לרכוש אצלנו.

במרכז אוסי תוכלי לקבל הדרכה והכוונה ראשונית לפתיחת המכון הקוסמטי שלך, כמו גם עזרה וייעוץ בקניית תכשירים. במידת הרצון והצורך, תוכלי להשתתף בהדרכות שמיועדות לתלמידות בנושאים מגוונים (קורס שמנים אתריים, קורסים מטעם המעבדות ועוד...), כל זאת ללא עלות.

נשמח גם להזמינך להשתתף בסיורים למעבדות הקוסמטיקה כדי ללמוד ולהתרשם מתהליכי הייצור המתקדמים של התכשירים, גם זה ללא תשלום.
 

תומכים בך לאורך כל הדרך

 
מרכז אוסי הוא הרבה מעבר לבית ספר. אצלנו תקבלי תמיכה והדרכה על מנת לעזור לך להיכנס לעולם היופי. במרכז אוסי תקבלי 10% הנחה על כל מגוון התכשירים והציוד שאנו משווקים לכל תקופת לימודייך, וכן, יש גם כפל מבצעים. פרטים מלאים באוסי.
 
נשמח לראותך אצלנו :)